15 gyvūnų, kurie suėdė savo šeimininkus

Daugelis iš mūsų turi augintinių ir dažniausiai jie katės arba šunys. Visgi šie žmonės turėjo kiek įdomesnius augintinius, tačiau jų gyvenimas baigėsi liūdnai.

15. Kupranugaris

Pam Weaver labai mėgo egzotinius gyvūnus, todėl jos vyras 60-ojo gimtadienio proga padovanojo jai kupranugarį. Visgi moteris gavo daugiau nei tikėjosi… Kupranugaris bandė su ja PASIMYLĖTI!! Taip taip… Jis užšoko savo dideliu svoriu ir moteris mirė. Moters lavoną rado jos vyras. Ir nors šioje istorijoje gyvūnas nesuvalgė šeimininko ji vistiek baisi…

14. Gyvatė

2004-ais moteriai įkando jos pačios auginta nuodinga gyvatė. Verta paminėti, kad ji namuose augino dar 9 nuodingas ir 10 nenuodingų gyvačių. Nors moteris pati atvažiavo į ligoninę, jos gyvybę išgelbėti buvo per vėlu.

13. Hepatitas C + 50 šunų

2015-ais Arkanzaso gyventoja mirė savo namuose nuo hepatito C. Moteris taip pat augino 50 šunų. Kadangi policija ne iš karto sužinojo apie moters mirtį, jos palikti šunys kentė badu, todėl iš šeimininkės kūno nebeliko beveik nieko…

12. Harry ir Sally

51-erių Nebraskos gyventojas nusižudė šūviu sau į galvą. Jo mopsai vardu Harry ir Sally kentė iš bado porą savaičių, kol galiausiai pradėjo doroti savo šeimininką.

11. Cynthia Lee Gamble

Cynthia Lee Gamble buvo nužudyta tigro kai ji buvo užrakinta viename narve su juo.