Pasaulį sukrėtusios nuotraukos

Vaikas motinos įsčiose. Maža vaiko rankelė laiko chirurgą, kuris bando išgelbėti jo gyvybę, už piršto. Nuotrauka padaryta unikalios operacijos metu, chirurgai daro 21 savaitės embrionui stuburo operaciją, kuri turėjo apsaugoti jį nuo sunkaus smegenų pažeidimo. Įvykis yra unikalus, nes jo motina dar galėjo pasirinkti abortą, bet nusprendė kovoti už vaikelio gyvybę iki galo.

001_sukretusiospasauli

Kritimas. Nuotrauka vieno iš rugsėjo 11 teroro akto aukų. Ilgą laiką šių nuotraukų niekas nematė, nes žiniasklaidoje egzistavo draudimas publikuoti iš prekybos centrų pro langus iššokusių žmonių nuotraukas.

002_sukretusiospasauli

Sprogimas Vietname. Nuotrauka, privertusi pasaulį susimąstyti apie karą Vietname.

003_sukretusiospasauli

Nėščia mergaitė. Lina Medina – jauniausia mama medicinos istorijoje. Ji pagimdė sūnų, kai jai buvo 5 metai, 7 mėnesiai ir 21 diena. Lina niekada niekam neišdavė nei kas buvo vaiko tėvas, nei kokiomis aplinkybėmis ji pastojo.

004_sukretusiospasauli

Budistų vienuolis. Vieną dieną Saigono centre prie sankryžos sustojo automobilis, iš kurio išlipo keli budistų vienuoliai. Vienas iš jų, Thich Quang Duc, atsisėdo lotoso poza ir kiti jį apliejo benzinu, tuomet Thich Quang Duc užsidegė degtuką ir akimirksniu virto gyvu fakelu.

005_sukretusiospasauli