Petriuko gauja

Mokytoja klausia vaikų: – Žinote Basanavičių, Kudirką…? Petriukas neiškenčia: – O jūs pažįstate Saulėną, Mindę, Tomelį? – Ne… – Tai ko čia gąsdinat su savo chebrą?

Skaityti toliau

Petriukas

Mokytoja pasakoja vaikučiams apie psichologiją: – Štai vaikai, jei pasakytumėte, kas jums manyje labiausiai patinka, aš galėčiau atspėti, kuo jūs tapsite užaugę. Marytė: – Man labiausiai patinka jūsų plaukai. – Tu užaugusi būsi kirpėja. Joniukas: – Man labiausiai patinka jūsų suknelė. – Tu užaugęs būsi siuvėjas. Petriukas: – Supratau, tamsta mokytoja. Aš dirbsiu pieno fabrike.

Skaityti toliau

Petriukas moka derėtis

– Petriuk, kiek bus du kart du? – Penki, – atsako Petriukas. – Ne, – sako mokytoja. – Tada šeši. – Ne, Petriuk, pagalvok geriau… – Keturi. – Tai ko iškart nesakei? – nustemba mokytoja. – Tėtis mane mokė derėtis, – atsako Petriukas.

Skaityti toliau

Petriuko ir tėčio konfliktas

Ateina Petriukas į mokyklą su mėlyne po kiariąja akimi, o mokytoja susirūpinusi jo klausia: – Kas gi tau šitaip? – Tėtis. – Ir už ką? – Už teisybę. Tėtis paklausė, ar aš miegu. Aš atsakiau, kad ne ir gavau sprigtą. Kitą dieną Petriukas ateina jau su nauja mėlyne, mokytoja vėl klausia: – Ir už ką […]

Skaityti toliau